Даний інтернет - проект створений і підтримується силами благодійного фонду « Сподіваюсь і вірю » з 2012 року.
Відмінною рисою проекту є можливість відстеження жертводавцем всього шляху свого внеску від моменту формування заявки до безпосереднього використання на деклару є мі в проханні мети. Створений нами інструмент зберігає дані про кожне пожертвування і звіти про реалізовані прохання. Жодна гривня не може «зникнути» або загубитися. Згідно сформованим в нашій країні традиціям ми зберігаємо за жертводавцями право залишатися анонімними, хоча це і ускладнює нам процес обробки. Як працює механізм відстеження пожертвувань
Сьогодні ми публікуємо прохання батьків , що надходять до фонду за програмами допомоги «Епілепсія - не вирок!», «Дитяча офтальмологія та мікрохірургія ока», «Діти і рак», «Первинні імунодефіцити», «Діабет у дитини». Відповіді на основні питання >>>
За 12 років роботи проекту понад 450 сімей отримали медикаментозну допомогу на лікування своїх дітей . Через наш сайт разово або регулярно надавали допомогу більше 16 тисяч жертводавців. Побачити результати проекту >>>
Благодійний фонд «Сподіваюсь і вірю» заснований фізичними особами і зареєстрований 13 жовтня 2005 року. Фонд працює в галузі дитячої онкології та первинних іммунодефіцитiв.Членами фонду є люди, більшість з яких самі пройшли складний шлях лікування своїх дітей від онкологічних захворювань або є волонтерами. Фонд є членом Української відкритої асоціації волонтерів "Жити завтра" і членом Європейської асоціації онкологічних пацієнтів Є АОП.
Реєстраційні документи фонду >>>
Фінансові показники за попередні роки >>>
Детальну презентацію функціональних можливостей ви можете прочитати за посиланням >>>
Нижче ви можете дізнатися про програми фонду , відкритi для публікації на сайті .
Дитяча офтальмологія та мікрохірургія ока
«Офісний» спосіб життя людства тепер визначив прогресуючий ріст числа людей, які страждають на різні очні захворювання. Поганий зір тепер стає нормою. З проблемою зору стикаються як пенсіонери, так студенти та школярі. Відповідно, зростає і кількість немовлят, які мають спадкові вади зору. Офтальмологи відзначають щорічне зростання кількості пацієнтів, лікування яких потребує оперативного втручання. Але й розвиток медицини не стоїть на місці. І ті патології, лікування яких було неможливо раніше, сьогодні вже успішно усуваються. Мікрохірургія ока стала доступним, ефективним та безболісним способом усунення дефектів зору.
Докладніше про проект "Дитяча офтальмологія" ... >>>
Епілепсія - не вирок!
Епілепсія - овіяна міфами хвороба, симптоми якої виглядають для непосвячених воістину жахливо. Однак при всій тяжкості та складності цього захворювання, епі-пацієнти здебільшого соціальні і часто мало чим відрізняються від здорових дітей. Сьогодні ставлення до хвороби та методологія його лікування кардинально змінилися. Сучасні методи лікування дозволяють взяти недугу під контроль та мінімізувати кількість нападів. Дитина, хвора на епілепсію, при якісно підібраній терапії може вчитися так само, як і всі діти.
Докладніше про проект "Епілепсія - не вирок!" ... >>>
Діти і рак . Програма екстреної пiдтримки лiкування медикаментами .
Рівень сьогоднішньої медицини дозволяє вилікувати трьох з чотирьох хворих дітей . Діти одужують , відновлюються і ведуть активне соціальне життя . Перенесене ними в дитинстві захворювання залишається в далекому минулому .
В Україні як і раніше вдається врятувати тільки кожну другу дитину . Лікарі не мають можливості використовувати в повній мірі сучасне обладнання , передові технології і медичні препарати .
Найчастіше тяжкість придбання якісних і ефективних медикаментів лягає на плечі батьків дитини . Однак не багато сімей в змозі забезпечити свою дитину дорогими ліками . Паніка , смуток і безнадія - найбільш часті супутники потрапивших в цю складну ситуацію сімей .
Благодійний фонд « Сподіваюсь і вірю » закликає всіх небайдужих не залишатися осторонь від проблем дітей , проведших важку боротьбу з найнебезпечнішою недугою . Ініційована нами кампанія покликана збирати кошти приватних жертводавців для придбання і екстреного постачання дітей медикаментами , відсутніми в лікарнях .
Детальніше про програму читайте на сторінках сайту фонду >>>
Первинні імунодефіцити . Коли ліки дають можливість жити …
Ці рідкісні і небезпечні захворювання наші медики почали діагностувати порівняно нещодавно . Активне вивчення первинних імунодефіцитів в Україні почалося в 1995 оду , коли була введена субспеціальність педіатрії - дитяча імунологія , протягом багатьох років очолювана завідувачем кафедри дитячих інфекційних хвороб та дитячої імунології НМАПО ім. П.Л.Шупика професором Чернишовою Людмилою Іванівною .
Сьогодні зафіксовано близько 700 випадків на всю Україну . З цих семи сотень - 150 - тяжкі форми . Найстаршому пацієнтові всього 30 років . Захворювання ці спадкові , зумовлені генетично . Ніякого відношення до СНІДу ( синдрому набутого імунодефіциту ) вони не мають .
Діти з важкими формами ПІД вимагають регулярного прийому замісної терапії імуноглобулінами . Щоб стало зрозуміліше , це як інсулін для діабетиків . Поки приймаєш - живеш …
Ситуація із забезпеченням цих дітей медикаментами нічим не відрізняється від ситуації, в будь-який дитячій лікарні. І якщо з безкоштовним наданням імуноглобулінів в даний час ситуація більш-менш нормальна, то проведення симптоматичної терапії антибіотиками, як правило, лежить на плечах батьків. З огляду на вартість медпрепаратів і частоту їх застосування, можна тільки уявити, які фінансові проблеми відчувають сім'ї з дітьми, що страждають ПІД. Дитина з важкими формами ПІД в сім'ї - це трагедія. Якщо ж не проводити медикаментозне лікування - результатом стане катастрофа .
Детальніше про програму читайте на сторінках сайту фонду >>>